Верифікований профіль
2
Місяці досвіду
2
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
21
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4269
Останній візит на сайт
сьогодні
Я допомагаю людям безпечно та вигідно вирішувати питання з нерухомістю. Моя робота — це не просто показати квартиру чи будинок, а повністю супроводити клієнта на кожному етапі угоди: від першої консультації до підписання документів у нотаріуса.

Я беру на себе підготовку об’єкта до продажу, аналіз ринку, професійне просування нерухомості, організацію переглядів та переговори з потенційними покупцями. Особливу увагу приділяю перевірці документів та контролю юридичних нюансів, щоб угода була максимально безпечною.

У своїй роботі я ціную відкритість, відповідальність та якісний сервіс. Моє завдання — щоб клієнт почувався впевнено на кожному етапі співпраці та отримав найкращий результат.

Нерухомість — це важливе рішення в житті, тому я роблю все, щоб цей процес був зрозумілим, комфортним і ефективним.

Продаж квартир (19)

  • АR Brand
    71 000 $
    880 $/м²

    Лісогринівецька вул., (Будинок 6)

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Перший Парковий
    2 кімнати
    81 / 41 / 16 м²
    поверх 9 з 10
    2025 рік побудови
    5 днів тому
    Продаж 2 кімнатної квартири. Озерна, вулиця Лісогринівецька 32А. Поверх 9. Загальна площа 80,7кв.м. Будинок зданий, підключені усі комунікації. Квартира двостороння не кутова, просторе планування. Індивідуальне газове опалення. Роздільний санвузол. Максимально зроблені чорнові роботи - стяжка, штукатурка стін, розводка опалення та електрики. Поруч торгові центри, розвинена інфраструктура, все в пішій доступності. Квартира варта вашої уваги перегляд по домовленості.
    Рієлтор
  • АR Brand
    71 000 $
    884 $/м²

    Кармелюка вул., (Будинок 3а/2)

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Озерна ЖК Озерний 2020
    2 кімнати
    80 / 41 / 16 м²
    поверх 3 з 10
    2025 рік побудови
    5 днів тому
    Продаж 2 кімнатної квартири. Озерна, вулиця Кармелюка 3Б. Поверх 3. Загальна площа 80, 3 м.кв. Будинок зданий, комунікації підключені. Є дитячий майданчик Квартира двостороння, не кутова, просторе планування Максимально зроблені чорнові роботи - стяжка, штукатурка стін, розводка опалення та електрики Індивідуальне газове опалення. Поруч торгові центри, розвинена інфраструктура ( будинок розташований одразу за ТЦ "Агора").
    Рієлтор
  • АR Brand
    110 000 $
    1 618 $/м²

    Кармелюка вул., (Будинок 3а/3)

    2 кімнати
    68 / 32 / 18 м²
    поверх 2 з 10
    2025 рік побудови
    6 днів тому
    Простора 2-кімнатна квартира по вул. Кармелюка, 3-А, розташована на зручному 2 поверсі, не кутова. Загальна площа — 68 кв.м. Виконаний сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Квартира укомплектована ексклюзивними меблями та технікою відомих світових брендів. Інтер’єр доповнений стильним декором стін, встановлені прохідні вимикачі для зручності. Є окрема гардеробна кімната. Продумано систему кондиціонування та фільтрації води. По всій квартирі (крім кімнат) облаштована тепла водяна підлога, що забезпечує додатковий комфорт у будь-яку пору року. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, стиль і комфорт. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості.
    Рієлтор
  • АR Brand
    280 000 $
    871 $/м²

    Прикордонників вул., 17

    БЕЗ КОМІСІЇ Дивокрай
    4 кімнати
    321 / 115 / 15 м²
    поверх 1 з 1
    6 днів тому
    Продаж житлового будинку. Місто Хмельницький, масив Дивокрай. Вулиця Прикордонників. Загальна площа 321,4кв.м. Прибудинкова ділянка 15 соток. До будинку підєднані всі міські комунікації. Гараж у будинку, також є сауна, котельня, тераса. Зроблений євроремонт. Будинок укомплектований усіма меблями та технікою для комфортного та затишного проживання. Будинок вартий вашої уваги перегляд по домовленості. [телефон приховано]Маским
    Рієлтор
  • АR Brand
    38 500 $
    939 $/м²

    Миколи Мазура вул. (Щербакова), (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Заріччя ЖК Avila Land
    1 кімната
    41 / 16 / 16 м²
    поверх 7 з 10
    6 днів тому
    Продаж 1 кімнатної квартири. Місто Хмельницький, район Виставка. Вулиця Мазура Миколи. ЖК Avila Land. Поверх 7. Загальна площа 41кв.м. У квартирі індивідуальне газове опалення. Суміжний санвузол. Панорамні вікна з яких відкривається прекрасний краєвид. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості. [телефон приховано]Максим
    Рієлтор
  • АR Brand
    70 000 $
    1 455 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/8-А

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Лезневе ЖК ЖБК Щасливий
    1 кімната
    48 / 17 / 12 м²
    поверх 9 з 9
    2024 рік побудови
    6 днів тому
    Продаж 1 кімнатної квартири Район Виставка, вулиця Віницька 1/8Б. Поверх 9. Загальна площа 48,1кв.м. Квартира укомплектована усіма меблями та технікою, також у квартирі зроблений вивід під кондиціонер та тепла підлога. Квартира варта вашої уваги. [телефон приховано]Максим
    Рієлтор
  • АR Brand
    2 322 450 грн
    39 000 грн/м²

    Євгена Коновальця вул., 3

    2 кімнати
    60 / 27 / 11 м²
    поверх 2 з 7
    6 днів тому
    Продаж 2 кімнатної квартири. Місто Хмельницький, район Виставка. ЖК Prostir комфорту. Поверх 2. Загальна площа 59,55кв.м. Простора квартира знаходиться у спокійному та затишному районі. Надійний забудовник. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості.
    Рієлтор
  • АR Brand
    64 000 $
    889 $/м²

    Миру просп., (Будинок)

    2 кімнати
    72 / 26 / 29 м²
    поверх 2 з 9
    6 днів тому
    Продається простора 2-кімнатна квартира в ЖК «Агора 7» (район Виставка), поруч із парком. Загальна площа — 72 м², зручний 2 поверх із 9. Планування дозволяє легко перепланувати квартиру в 3-кімнатну. Велика кухня 29 м² із двома вікнами ідеально підходить для кухні-вітальні або облаштування додаткової спальні. У квартирі вже виконані чорнові роботи: тепла підлога по всій площі, розведена електрика, встановлений двоконтурний газовий котел та всі лічильники. Індивідуальне опалення забезпечує комфорт і економію. Чудовий варіант для життя або інвестиції! Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості!
    Рієлтор
  • АR Brand
    105 000 $
    1 296 $/м²

    Кармелюка вул., (Будинок 3а/2)

    2 кімнати
    81 / 41 / 16 м²
    поверх 4 з 10
    2025 рік побудови
    6 днів тому
    Простора 2-кімнатна квартира в мікрорайоні Озерна, по вул. Кармелюка, 3-Б, розташована на 4 поверсі 10-поверхового будинку. Загальна площа — 81 кв.м. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, встановлений кондиціонер. Індивідуальне опалення з теплою водяною підлогою від котла забезпечує комфорт у будь-яку пору року. Зручне планування з роздільним санвузлом. Ідеальний варіант для комфортного проживання. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості.
    Рієлтор
  • АR Brand
    1 521 000 грн
    39 000 грн/м²

    Євгена Коновальця вул., 3

    1 кімната
    39 / 19 / 12 м²
    поверх 2 з 7
    6 днів тому
    Продаж 1 кімнатної квартири Місто Хмельницький, район Виставка ЖК Prostir комфорт, поверх 2, загальна площа 39кв.м. Квартира знаходиться у спокійному та затишному районі. Надійний забудовник. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості.
    Рієлтор
  • АR Brand
    130 000 $
    1 000 $/м²

    Лісогринівецька вул., 26/3

    3 кімнати
    130 / 70 / 15 м²
    поверх 10 з 11
    2016 рік побудови
    6 днів тому
    Продаж Двухрівневої квартири. Місто Хмельницький, район Озерна. Вулиця Лісогринівецька 26/2. Поверх 10-11. Загальна площа 130кв.м. Квартира з дизайнерським ремонтом. У квартирі 2 кухні, 4 лоджії, 3 санвузла. Натуральна паркетна дошка, обробка стін - бамбук. Сходи зроблені з дуба. Квартира укомплектова усіма меблями для комфортного та затишного проживання (тепла підлога, кондиціонер, бойлер). Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості. [телефон приховано]Максим
    Рієлтор
  • АR Brand
    65 000 $
    1 377 $/м²

    Лісогринівецька вул., 34-А

    1 кімната
    47 / 22 / 13 м²
    поверх 10 з 10
    2024 рік побудови
    6 днів тому
    Продаж 1 кімнатної квартири. Місто Хмельницький, район Озерна. Вулиця Лісогринівецька, будинок 34. Поверх 10. Загальна площа 47,2кв.м. Забудовник Рауш. У квартирі індивідуальне газове опалення. Тепла підлога скрізь де плитка. Вбудована кухня, суміжний санвузол, окремий гардероб з полицями, панорамне вікно на кухні з якого відкривається прекрасний краєвид. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості. [телефон приховано]Максим
    Рієлтор
  • АR Brand
    67 000 $
    1 031 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/3

    2 кімнати
    65 / 29 / 16 м²
    поверх 1 з 10
    2024 рік побудови
    6 днів тому
    Продаж 2 кімнатної квартири. Місто Хмельницький, район Виставка. ЖК Вінницький. Забудовник БудАльянс. Поверх 1. Загальна площа 65кв.м. Зроблені чорнові та чистові роботи (стяжка штукатурка стін). Встановлений двоконтурний котел, розводка опалення та тепла підлога. Роздільний санвузол. Невеличкий балкон. Будинок зданий та заселений. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості. Приємна ціна!
    Рієлтор
  • АR Brand
    69 000 $
    1 250 $/м²

    Львівське шосе, 39/1

    1 кімната
    55 / 35 / 15 м²
    поверх 3 з 5
    2016 рік побудови
    6 днів тому
    Продаж 1 кімнатної квартири. Місто Хмельницький, район Південо-західний. Вулиця Львівське шосе 39/3. Поверх 3. Загальна площа 55,2кв.м. У квартирі індивідуальне газове опалення, суміжний санвузол, тепла підлога всюди. Дві лоджії, кондиціонер. Новий ремонт, квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості. [телефон приховано]Максим
    Рієлтор
  • АR Brand
    83 000 $
    1 172 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/7

    2 кімнати
    71 / 35 / 12 м²
    поверх 2 з 9
    2015 рік побудови
    6 днів тому
    ПРОДАЖ 2 КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ! Місто Хмельницький, район Виставка, вулиця Віницька 1\7. Поверх 2, загальна площа 70,8кв.м. У квартирі індивідуальне газове опалення. Санвузол роздільний. Балкон засклений. Квартира укомплектована усіма меблями для комфортного та затишного проживання. Перегляд по домовленості. [телефон приховано]Максим
    Рієлтор
  • АR Brand
    115 000 $
    1 575 $/м²

    Проскурівського підпілля вул., 165а

    2 кімнати
    73 / 25 / 15 м²
    поверх 15 з 17
    2017 рік побудови
    6 днів тому
    ПРОДАЖ 2 КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ Район Центр, вулиця Проскурівського Підпілля, будинок 165а, ЖК Парковий Бульвар. Поверх 15. Загальна площа 73кв.м. Дизайнерський ремонт, тепла підлога скрізь крам житлових кімнат. Панорамний вигляд на парк. Не кутова, двостороння. Опалення котельня, в будинку резервне живлення, завжди є світло, працює ліфт. Додатково вивід під електро котел. Техніка: крндиціонер, пральна машинка, сушильна машинка, посудомийна машина, мікрохвильова піч, холодильник, духова шафа, варильна поверхня, витяжка. Квартира укомплектована усіма меблями та технікою для комфортного та затишного проживання, перегляд по домовленості. [телефон приховано]Маским
    Рієлтор
  • АR Brand
    74 500 $
    1 620 $/м²

    Кармелюка вул., 3/6

    1 кімната
    46 / 24 / 11 м²
    поверх 3 з 10
    2023 рік побудови
    6 днів тому
    ПРОДАЖ 1 КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ Район Виставка, вулиця Кармелюка 3-Б. Загальна площа 46кв.м. У квартирі зроблений євроремонт, санвузол суміжний. Індивідуальне газове опалення. Квартира укомплектована усіма меблями та технікою для комфортного та затишного проживання, перегляд по домовленості. [телефон приховано]Максим
    Рієлтор
  • АR Brand
    72 000 $
    1 714 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/3

    1 кімната
    42 / 18 / 16 м²
    поверх 2 з 10
    2024 рік побудови
    6 днів тому
    ПРОДАЖ 1 КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ. Район Виставка, вулиця Віницьке шосе 1\3. Поверх 2. Загальна площа 42кв.м. У квартирі суміжний санвузол. Індивідуальне газове опалення. Французький балкончик. Квартира укомплектована усіма меблями та технікою (телевізор, холодильник, пральна машинка, посудомийна машинка), для комфортного та затишного проживання. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості. [телефон приховано]Максим
    Рієлтор
  • АR Brand
    70 000 $
    1 556 $/м²

    Кармелюка вул., (Будинок 3а/3)

    1 кімната
    45 / 24 / 17 м²
    поверх 10 з 10
    2025 рік побудови
    6 днів тому
    Продаж 1 кімнатної квартири. Місто Хмельницький, район Озерна, вулиця Кармелюка, будинок 3-А. Поверх 10, загальна площа 45 квадратних метрів. Квартираз з євроремонтом та укомплектована усіма меблями та технікою для комфортного та затишного проживання. Перегляд по домовленості.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.